Yeni Yılın En Dinlendirici Tatili

Korunaklı havuz ve bahçe ile kimsenin dışarıdan gözetleyememesi sayesinde rahatça güneşlenebilir ve yüzebilirsiniz.

Blog detail

Yeni Yılın En Dinlendirici Tatili kiralık yazlık 0
10Mar

Yeni Yılın En Dinlendirici Tatili

Yeni yıla girdiğimiz şu günlerde birçok insan geçmiş yılın stresini ve derdini bir kenara bırakmak için tatil arayışına koyuldu bile. Şehir hayatının karmaşasından kurtularak huzurlu bir tatil yaşamak için kiralık villa seçenekleri Türkiye’nin en güzel mekanlarında sizleri bekliyor. Son dönemlerin popülerleşen trendlerinden olan bu evler, tatilde özgürlüğün tanımı oluyor. Hem muhafazakar ailelerin hem de balayı çiftlerinin hassasiyetini giderebilen villalar, sadece size tahsis edilmiş bir alanda tatil fırsatı sunuyor.

Korunaklı havuz ve bahçe ile kimsenin dışarıdan gözetleyememesi sayesinde rahatça güneşlenebilir ve yüzebilirsiniz. Yemyeşil bahçede ise mangalınızı yaparak, sevdiklerinizle çay sohbetlerine katılabilirsiniz. 7’den 70’e herkese hitap eden yapılarda ister iki ister 10 kişi kalabilirsiniz. Kalabalık aileler ve iki ailenin birleşerek kiralaması ile istediğiniz şekilde hareket edebilirsiniz. Ya da arkadaş grubunuzu toplayarak, okul ve iş stresinizi kolaylıkla atabilirsiniz. Full eşyalı kiralık villa seçenekleri, zahmetsiz bir tatil isteyenlerin yüzünü güldürüyor. Sadece bavulunuzu alıp gelerek, bu temiz ve ferah eve yerleşebilirsiniz.

Kiralık Villalara Hangi Mevsimde Gidilir?

Genel kanı yaz mevsiminde gidilmesi yönünde olsa da villaların özel tasarlanması nedeniyle kış mevsiminde de dinlenme amaçlı tercih edilebiliyor. Ayrıca villalar ülkemizin sıcak bölgelerinde bulunduğu için soğuktan etkilenme pek yaşanmıyor. Sadece akşam serininde soğuk biraz kendini hissettirse de özel ısıtmalı villalar, manzara keyfinden ödün vermiyor. Özellikle duvar yerine belirli yerleri camla kaplanmış bir kiralık villa tercih ederek, salonunuzdan bile yıldızları seyredebilirsiniz. ,

Fakat yaz aylarında ve düğün sezonlarında villaların doluluk oranı yükseldiği için erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz. Bu sayede hem indirimli fiyatlardan yararlanabilir hem de en güzel villaları ilk siz kiralayabilirsiniz. Daha çok Ege ve Akdeniz kıyılarında bulunan evler ile denizin kokusunu içinize çekebilirsiniz. Dilerseniz denize sıfır villaları tercih ederek, havuzdan sıkıldığınız anlarda sahile inebilirsiniz. Tabi ki tatil süresini sadece denizle sınırlandırmak olmaz. Bölgenin kültürel alanlarına yapacağınız bir seyahat ile tüm vaktinizi iyi değerlendirebilirsiniz. Kalacağınız kişi sayısı, merkeze olan uzaklık, ulaşım şekli ve havuz imkanı gibi özellikleri değerlendirerek bütçenize uygun bir villa bulabilirsiniz. Web sitemizde sıralanan birçok villanın hem resimlerini hem de özelliklerini görebilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.