Balayı Villaları İle En Özel Anlara

Fakat günümüzde popülerliği giderek artan balayı villaları, aşkınızın boyutunu farklı bir seviyeye çekiyor.

Blog detail

Balayı Villaları İle En Özel Anlara kiralık yazlık 0
21Ara

Balayı Villaları İle En Özel Anlara

Kına, nişan, düğün ve evlilik derken birçok süreçte yorulmuş ve stres olmuş olabilirsiniz. Tabi ki iyi bir balayı ile bunu sona erdirebilirsiniz. Hem balayını hem tatili bir arada yapmak için aklınıza ilk tercih otel veya apartlar gelebilir. Fakat günümüzde popülerliği giderek artan balayı villaları, aşkınızın boyutunu farklı bir seviyeye çekiyor. Hayatınızın en güzel günlerini katlayarak çoğaltan bu villalar, rüyalarınızı ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Türkiye’nin cennet köşelerinde film sahnelerinden fırlamışçasına büyüleyen bu evler, sizin için unutulmaz bir tatil fırsatını sunuyor. Akdeniz’in ve Ege’nin mavi sularının yanında bir villa ya da denizi yamaçlardan seyredebileceğiniz bir villa ile her anı ölümsüzleştirmek çok kolay. Size özel bir havuz, bahçe ve teras ile otelleri aratmayan bu yapılar, estetik mimarisiyle göz dolduruyor.

Lüks Tatil Artık Zor Değil

Birçok sosyal imkânlara yakın olan ve lüksü ayaklarınıza getiren balayı villaları, tüm yılın stresini atmanız için birebir. İster bahçenizdeki çardakta çayınızı yudumlayabilir isterseniz de size özel havuzunuzda yüzerek güneşlenebilirsiniz. Ağrılarınıza ve yorgunluğunuza birebir olan jakuzi ise enerjinizi yenileyerek, balayınızı daha canlı geçirmenizde yardımcı olacaktır. Sadece villanızda zaman geçirmek zorunda değilsiniz. Çevrenizdeki doğal güzellikleri keşfederek, fotoğraflayabilirsiniz. Ya da belirli aralıklarla düzenlenen antik kent gezilerine katılabilirsiniz. Yörenin en güzel ormanını ve daha önce hiç görmediğiniz bitkileri görebilirsiniz. Deniz manzarasını daha yakından görmek için tekne turlarına katılarak, kendinizi sıcak sulara bırakabilirsiniz.

Hiç Kimsenin Rahatsız Etmediği Bir Villa

Muhafazakar villalar olarak adlandırılan balayı evlerinde hiç kimse sizi rahatsız edemeyecek. Üst düzey güvenlik önlemlerinin yanı sıra kapalı havuzlu ve bahçeli seçeneklerle izlenme endişesi yaşamayacaksınız. Aradığınız huzuru bulmanızda yardımcı olacak ve balayınızın hiçbir anını boşa geçirmeyeceksiniz. Villa için en çok tercih edilen alanlardan birisi de Kalkan’dır. Burada yer alan Letoon Antik Kenti ,Kaputaş Plajı, İnbaş Mağarası gibi birbirinden güzel gezilecek yerler tatilinize zevk katacaktır. Sınırlı sayıdaki villalarıyla oldukça rağbet gören villalar, erken rezervasyon indirimini kaçırmamanız gereken yerlerdendir. Bazı zamanlarda daha sezon başlamadan yerler dolabiliyor. Kaç kişi kalacağınız hiç fark etmez. İster 4 ister 8 kişi. Her ihtiyaca ve kapasiteye uygun villalar, sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Birbirinden güzel odaları ve modern eşyalarıyla hızlıca yerleşerek, tatilin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.