Hakkımızda

Tatil Villası: Kalkan kiralık villa, Kaş kiralık villa, Kaş muhafazakar villa, Kalkan muhafazakar villa, Kalkan balayı villası, Kaş balayı villası ve Antalya kaş kiralık villa başlıklarıyla arama yapan tüm tatilcilere konaklama hizmeti sunmaktadır.

Son 20 yıldır bölge civarında hizmet veren, Türkiye ve yurtdışındaki temsilcilikleri bulunan Adda Tours bünyesindedir.Ayrıca firmamız 9482 ve 2497 TÜRSAB belge numaraları ile A Grubu acente konumundadır.

Kaş, Kalkan, İslamlar, Üzümlü bölgelerinde sizin ihtiyaç ve isteklerinize uygun villa ve apartları titizlikle araştırıp bularak web sitemiz üzerinden siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunup, uzman kişilerden oluşan ekibiyle ve yılların getirdiği tecrübe ile tatilinizin mükemmel geçmesine yardımcı olur. Tatilvillasi.com.tr web adresimizde Kaş balayı villası, Kalkan balayı villası, Kalkan kiralık villa, Kaş kiralık villa ve muhafazakar villa seçenekleri için tüm bütçeye uygun Antalya Kaş kiralık villa ya da Kaş Kalkan kiralık villa seçenekleri bulabilmeniz mümkün!

Kiralama esnasında ve sonrasında 7/24 profesyonel destek hizmeti de sunar.

Ayrıca hizmetlerimiz arasında havalimanı transferi,havaalanı araç teslimi,araç kiralama,özel bakıcı, temizlikçi ve günübirlik özel turlarda bulunur. Ayrıca isteğiniz doğrultusunda kiralama ve bu hizmetleri kapsayan tatil paketi sunulur.

Sevdiklerinizle, eşinizle veya aileniz ile beraber olmak için ayırdığınız bu vaktinizi dinlendirici bir evin rahatlığında geçirmek için doğru adrestesiniz. Kaş & Kalkan illerinde kiralık villa hizmetimizin yanı sıra muhafazakar villa Kalkan veya Kaş & Kalkan Balayı villası için de web sitemizi inceleyerek veya bizlerle iletişime geçerek tatilinizi şimdiden belirleyebilirsiniz.

Hakkımızda daha geniş bilgi için diğer sitelerimizden bilgi alabilirsiniz.

https://www.addatours.com